niedziela, 29 września 2013

Santa

Santa to młoda suczka w typie długowłosego owczarka niemieckiego. Spokojna, przyjazna, nie jest agresywna ani strachliwa. Ma około 3 lat.
edit. JUŻ W NOWYM DOMU!

poniedziałek, 23 września 2013

Gufi

Gufi jest nowy w schronisku. Radosny psiak, chętnie wychodzi na spacery, ładnie chodzi na smyczy. Przyjazny w stosunku do ludzi, potrafi podawać łapę :). Jest sporym psem w wieku około 3-4 lat.

sobota, 14 września 2013

Ognik

Ognik to nieduży, bardzo młody psiak. Uroczy, typowo domowy piesek do towarzystwa. Chce być głaskany, uwielbia kontakt z ludźmi, skacze, przytula się... Nie ma też problemów w kontaktach z innymi psami, nie jest agresywny. Na smyczy chodzi całkiem ładnie. Wygląda na psa który chętnie będzie uczył się komend, być może sprawdzi się też w sporcie. Ma około roku. Szkoda, że tak cudowny pies przebywa w schronisku, potrzebuje dobrego, kochającego domu.

Bruno

Bruno jest około 2 miesięcznym szczeniakiem. Niestety zachorował na babeszjozę, obecnie jest w trakcie leczenia. Tak młode szczenię bardzo źle czuje się w schronisku, potrzebuje dobrego właściciela który zabierze go stąd, zaopiekuje się nim i zajmie się jego wychowaniem. Na pewno w przyszłości się za to odwdzięczy i będzie wspaniałym psim towarzyszem :).
 

 

edit. JUŻ GO NIE MA W SCHRONSKU

Riko

Riko to średniej wielkości, energiczny i przyjazny pies. Nie umie dobrze chodzić na smyczy. Ma około 2-3 lat. Przyjaźnie nastawiony do ludzi i innych psów.

niedziela, 8 września 2013

Anan

Anan - dość duży pies w wieku około 4 lat. Przyjazny, spokojny, ładnie chodzi na smyczy, nie ma problemów w kontaktach z innymi psami.Hugo

Hugo to średniej wielkości pies w wieku około 4 lat. Przyjazny w stosunku do ludzi i psów. Jest bardzo energiczny, ciągnie na smyczy, wybiegł z boksu kiedy wyprowadzany był inny pies. Widać, że jest psem potrzebującym aktywnego właściciela.
Ma ranę koło ogona, prawdopodobnie został pogryziony, ale rana się goi.

Rafi

Rafi jest w schronisku już około roku. Sam ma około 7 lat, ale na nie wygląda na starszego psa. Ładnie chodzi na smyczy, lubi kontakt z ludźmi, dobrze dogaduje się z innymi psami. Jest średniej wielkości, ma długą, puszystą sierść.Dino

Dino to około 5 letni psiak w typie boksera. Miły i przyjazny w stosunku do ludzi, ładnie chodzi na smyczy.