środa, 30 października 2013

Misia

Mała terierowata suczka. Spokojna, wystraszona i niepewna siebie, pewnie przytłacza ją życie w schronisku. Z innymi psami dogaduje się dobrze. Ma około 3 lat.
Moli

Bardzo energiczna, czekoladowa suczka. Ma prawdopodobnie około 2 lat, ale zachowuje się jak szalony szczeniak. Biega, skacze, szczeka, szarpie się smyczą, na pewno będzie świetnym psem do uprawiania sportu. Jest średniej wielkości, ma półdługą sierść i oryginalne jak na kundelka czekoladowe umaszczenie.


Keli i Nila

Dwie suczki w wieku około 2-3 miesięcy. Czarne, szorstkowłose, w typie sznaucera średniego. Radosne i ciekawskie jak przystało na szczeniaki w tym wieku.


Fado

 Średni psiak. Jest ciekawski, ale trochę strachliwy. Przy dobrym właścicielu na pewno się otworzy. Z innymi psiakami dogaduje się dobrze, jest raczej uległy.

poniedziałek, 28 października 2013

Szczeniaki

Do schroniska trafiły cztery szczeniaki wraz ze swoją mamusią. Wszystkie to pieski, mają dopiero około 4 tygodni. Są dwa czarne puszyste, jeden czarny krótkowłosy i jeden biały. Ich mama jest mała więc one z pewnością nie będą duże. Jak przystało na maleństwa w tym wieku, psiaczki są ciekawskie, chętnie dają się brać na ręce i głaskać.