poniedziałek, 18 listopada 2013

Edi

Dość duży, energiczny pies. Nie jest agresywny, ani strachliwy. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Toleruje różnych ludzi.

Amelka

Maleńka sunia. Zaniedbana, niepewna, przestraszona. Potrzebuje kogoś kto ją pokocha i się nią zaopiekuje. Będzie wspaniałym, niewymagającym pieskiem do towarzystwa. Toleruje inne psy.


poniedziałek, 11 listopada 2013

Paya

Śliczna, średniej wielkości suczka w wieku około 2 lat. Ma bardzo dużo energii, skacze, biega, chce się bawić. Będzie świetną towarzyszką dla osoby aktywnej, z pewnością sprawdzi się w sportach. Jest już po sterylizacji.


Bobcia

Urocza, maleńka suczka. Na początku była trochę niepewna, ale szybko okazała się wielką pieszczochą :). Jest bardzo przyjacielska, pragnie kontaktu z ludźmi, chce być głaskana, przytula się, próbuje wchodzić na kolana. Będzie świetnym domowym pieskiem do towarzystwa :). Nie ma problemów w kontaktach z innymi psami.


Shaza

Około 2-letnia średnia sunia. Przyjazna, energiczna, nie ma problemów w kontaktach z obcymi psami i ludźmi. Została już wysterylizowana.


Kala

Bardzo młodziutka suczka. Zachowuje się jak szczeniak, biega skacze, tarza się po ziemi, gryzie smycz, chce się bawić. Dobrze zachowuje się w stosunku do innych psów i ludzi. Nie jest strachliwa ani agresywna.