sobota, 28 grudnia 2013

Gucio


Duży pies w wieku około 4 lat. Spokojny, niezbyt energiczny, trochę głośny. Umie chodzić na smyczy, dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie jest strachliwy, ani agresywny.




Ramzes

Piękny pies w typie charta. Jest wysoki i bardzo chudy, ma prawdopodobnie około 5-6 lat. Jest bardzo przyjazny, lubi inne psy i ludzi. Ładnie chodzi na smyczy. Szkoda, że tak cudowny pies trafił do schroniska.


Pchełka


Maleńka, urocza psinka. Bardzo źle czuje się w schronisku, jest zestresowana. Pracownicy pozwolili jej zamieszkać w biurze. Musiała kiedyś mieszkać w domu, jest typowym, kanapowym pieskiem. Potrzebuje nowego właściciela. Ma prawdopodobnie około 5 lat. Nie ma problemów w kontaktach z innymi psami.



niedziela, 22 grudnia 2013

Milka

Mała suczka w wieku około 3 lat. Spokojna, cicha bezproblemowa. Przyjazna w stosunku do ludzi i innych psów. Nie jest strachliwa, umie chodzić na smyczy.




niedziela, 15 grudnia 2013

Frania


Kochana, maleńka psinka. Suczka w wieku około 3 lat.  Życie w schronisku trochę ją przytłacza, widać, że jest zestresowana, wyprowadzona na spacer nie chciała wracać do boksu. Jest spokojna, chce się przytulać, cieszy się kiedy ktoś poświęca jej czas. Ładnie chodzi na smyczy, toleruje inne psy.




Śnieżka


Zwariowana, młoda, średniej wielkości suczka. Prawdopodobnie ma około 2-3 lat. Bardzo energiczna, ciągnie na smyczy, skacze, równocześnie jest bardzo cicha, prawie wcale nie szczeka. Z wyglądu przypomina mieszańca husky lub łajkę syberyjską, ale jest trochę mniejsza niż typowe psy tych ras. Na pewno świetnie sprawdzi się w psich sportach. Dobrze dogaduje się z innymi psami, nie jest agresywna ani strachliwa, nie boi się obcych, pozwala się głaskać.



Pierniczka

Suczka w wieku około 4 lat. W schronisku jest już długo. Z innymi psami dogaduje się dobrze, jest bardzo spokojna, ładnie chodzi na smyczy, nie jest strachliwa.  Jest bardzo kontaktowa, nie boi się obcych, pozwala się głaskać.